Kontakt

 

Gminne Przedszkole w Mokobodach
ul. Wiatraczna 11
08-124 Mokobody
tel.:256411343 fax:256411314
przedszkole@mokobody.pl

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Ulti Clocks content
Start Aktualności
Aktualności


Wycieczka starszaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Buczek   
poniedziałek, 03 października 2011 00:00

Dnia 3 października dzieci z grupy III uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym pt. Cztery pory roku, które odbyło się w odrestaurowanej sali Podlasie w Siedlcach. Niewątpliwie spektakl dostarczył dzieciom wielu pozytywnych wrażeń, radości oraz wiedzy na temat pór roku. Podczas przedstawienia dzieci w zabawny i ciekawy sposób poznawały nazwy miesięcy oraz aktywnie uczestniczyły w wielu scenach. Miłym zakończeniem wizyty w teatrze było wspólne zdjęcie z aktorami.

Więcej…
 
Poświęcenie nowego wozu strażackiego OSP w Mokobodach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aldona Skup   
niedziela, 02 października 2011 19:39

2.X. 2011r. był szczególnym dniem nie tylko dla strażaków, ale również dla lokalnej społeczności. Uroczystości Przekazania Samochodu Pożarniczego rozpoczęły się Mszą świętą w kościele parafialnym. Otwarcia uroczystości dokonała pani Wójt, następnie odbyła się ceremonia przekazania kluczyków i poświęcenia samochodu pożarniczego dla OSP w Mokobodach.

Więcej…
 
Adaptacja zakończona PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grażyna Dudek   
piątek, 30 września 2011 00:00

Wrzesień to najtrudniejszy okres dla rodziców, nauczycieli, ale przede wszystkim dzieci, które po raz pierwszy przybyły do przedszkola. Właśnie dobiega końca okres adaptacyjny w naszej placówce. Wprawdzie pożegnania przebiegają jeszcze w dosyć smutnych nastrojach, za to w ciągu dnia płacz słychać bardzo rzadko. Coraz częściej widać uśmiechnięte buzie „nowych” przedszkolaków. Także i grupy starsze zakończyły okres integracji w nieco odmienionych składach. Wygląda na to, że teraz może być już tylko lepiej. Gratulujemy serdecznie wytrwałym.

Więcej…
 
Wycieczka do sadu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grażyna Dudek   
piątek, 09 września 2011 00:00

Pora jesieni to czas zbiorów. Dzieci nasze miały okazję gościć w sadzie Państwa Karoliny i Tomasza Brochockich w dniu 12.09.2011r. Była to okazja do poznania ciężkiej pracy sadowników, obejrzenia różnych gatunków drzew owocowych i pieczenia jabłek w ognisku. Pogoda dopisała wspaniale, a jabłka smakowały jak nigdy. Dziękujemy serdecznie gospodarzom.

Więcej…
 
Dożynki w Mokobodach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grażyna Dudek   
czwartek, 01 września 2011 15:50

Dnia 28 sierpnia 2011 roku odbyły się w tutejszej gminie w Mokobodach doroczne dożynki. Delegacja przedszkolaków reprezentowała naszą placówkę w korowodzie dożynkowym, później wystąpiła na scenie przed publicznością.  

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia9192następnaostatnia»

Strona 92 z 92