Kontakt

 

Gminne Przedszkole w Mokobodach
ul. Wiatraczna 11
08-124 Mokobody
tel.:256411343 fax:256411314
przedszkole@mokobody.pl

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
Ulti Clocks content
Start Aktualności
Aktualności


Wyjazd Smerfów i Biedronek do teatru PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grażyna Dudek   
poniedziałek, 18 listopada 2019 17:20

14 listopada dzieci z grupy Smerfów i Biedronek wybrały się do Siedlec na sztukę pt. "W Krainie Króla Lwa" w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego z Krakowa. Egzotyczne maski, kostiumy, gra świateł, żywiołowe piosenki i choreografia, element „teatru cieni”, a także ogromna dawka humoru, który idealnie równoważył pewne elementy grozy sprawiły u dzieci zachwyt i możliwość bezpiecznego przeżywania rozmaitych emocji. To był bardzo udany wyjazd.

Więcej…
 
Festiwal Piosenki Moich Rodziców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grażyna Dudek   
poniedziałek, 04 listopada 2019 18:53

29 października 2019 odbył się Festiwal Piosenki Moich Rodziców zorganizowany przez GOK w Mokobodach. Swoje umiejętności wokalne prezentowały Milenka Talacha z grupy Smerfy oraz Tosia Dudek, Blanka Kisielińska, Łucja Karczewska, Oliwia Wołoch z grupy Pszczółki. Gratulujemy wszystkim młodym wykonawcom!

Więcej…
 
Spotkanie autorskie ze Zbigniewem Kołbą PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grażyna Dudek   
czwartek, 17 października 2019 04:44

15 października 2019 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Mokobodach zorganizowała dla przedszkolaków spotkanie autorskie z p. Zbigniewem Kołbą.

Więcej…
 
Wycieczka Smerfów z okazji Dnia Dziecka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grażyna Dudek   
wtorek, 04 czerwca 2019 05:39

Z okazji Dnia Dziecka grupa Smerfów wybrała się wraz z Rodzicami na pierwszą całodniową wycieczkę autokarową. 31 maja 2019 odwiedziliśmy stadninę koni Catranch w Podsuszu oraz Zamek Książąt Mazowieckich w Liwie. Pogoda i humory dopisały, zabawy i śmiechu było co niemiara. Maluchy i Rodzice trzymali się dzielnie. Dla wszystkich uczestników był to niezapomniany dzień i cudowna przygoda.

Więcej…
 
Wyniki Konkursu "Moje ulubione warzywa i owoce" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grażyna Dudek   
wtorek, 28 maja 2019 15:14

28 maja poznaliśmy wyniki konkursu plastycznego "Moje ulubione warzywa i owoce", który polegał na wspólnym przygotowaniu pracy plastycznej przez dziecko i rodzica. Do organizatorów wpłynęły 54 prace. Jury w składzie: p. Małgorzata Strzalińska i p. Danuta Stańczuk dokonało oceny wszystkich prac. Oto wyniki:

I nagroda   - Marcel Dębski z mamą

II nagroda - Zuzanna Abramowska z mamą

III nagroda- Jakub Czerski z mamą

IV nagroda ex aequo - Milena Talacha z mamą

Oliwia Gotowicka z mamą

V nagroda ex aequo  - Lena Sęk z mamą

- Oliwia Wołoch z mamą

Wyróżnienie otrzymali: Magdalena Byszewska, Aleksandra Byszewska, Zuzanna Kryńska, Wojciech Kryński, Oliwia Podniesińska, Wojciech Podniesiński, Magdalena Skup, Zofia Skup, Natalia Mlonek, Michał Mlonek, Magdalena Kosiorek, Kuba Kosiorek, Amelia Świniarska, Kacper Świniarski, Marta Księżopolska, Michał Księżopolski z mamami.

Serdeczne podziękowania składamy Radzie Rodziców Gminnego Przedszkola w Mokobodach za ufundowanie nagród dla dzieci, a firmie Vershold Poland z Warszawy za ufundowanie nagród dla rodziców.

Więcej…
 
Biedronki i Smerfy w sali zabaw PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Buczek   
poniedziałek, 27 maja 2019 18:19

Dnia 21 maja dzieci z grupy I i V pojechały do Sali zabaw „Młynek” w Siedlcach. Podczas różnorodnych zabaw ruchowych i integracyjnych mogły miło i radośnie spędzić wtorkowe przedpołudnie. Do przedszkola wróciły pełne wrażeń i ze smakiem zjadły obiad.

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 92