Kontakt

 

Gminne Przedszkole w Mokobodach
ul. Wiatraczna 11
08-124 Mokobody
tel.:256411343 fax:256411314
przedszkole@mokobody.pl

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Ulti Clocks content
Start Ogłoszenia Rodzinny Konkurs Plastyczny
Rodzinny Konkurs Plastyczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grażyna Dudek   
czwartek, 25 kwietnia 2019 18:34

Kochane Dzieci i Drodzy Rodzice!

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym z nagrodami

„Moje ulubione warzywa i owoce”

 

Regulamin konkursu plastycznego „Moje ulubione warzywa i owoce”


1. Organizatorem konkursu jest Gminne Przedszkole w Zespole Oświatowym Mokobodach.

2. Konkurs adresowany jest do dzieci, które wraz z rodzicami, prawnymi opiekunami lub dziadkami wykonają pracę plastyczną.

3. Cele konkursu:

- propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i dorosłych

- zachęcanie dzieci do dbania o swoje zdrowie poprzez spożywanie warzyw i owoców

- rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej dzieci

- wzmocnienie więzi rodzinnych poprzez wspólnie wykonanie zadania,

- odczuwanie radości z tworzenia.

4. Uczestnicy: dzieci w wieku od 3 do 6 lat i ich rodzice z Przedszkola w Mokobodach.

5. Zakres tematyczny:

- Uczestnicy konkursu przygotowują pracę plastyczną na temat „Moje ulubione warzywa i owoce” na arkuszu nie mniejszym niż A4 i nie większym niż A3. Technika pracy dowolna (np. rysunek, malarstwo, grafika, techniki mieszane). Praca może być wyklejanką, wydzieranką, wycinanką, collage, witraż (można łączyć różne techniki).

6. Terminy:- konkurs trwa od 25 kwietnia do 22 maja 2019 r.- składanie prac do 22 maja (środa) 2019 r. - o rozstrzygnięciu konkursu finaliści zostaną poinformowani podczas Uroczystości Święta Rodziny organizowanego w 28 maja bieżącego roku oraz na stronie Gminnego Przedszkola w Mokobodach (www.przedszkole.mokobody.pl)

7. Miejsce składania prac:Gminne Przedszkole w Mokobodach – grupa I,  III i IV (p. G. Dudek, p. M. Górecka, p. E. Wrzecion)

8. Warunki uczestnictwa w konkursie:

- prace należy złożyć w przedszkolu w wyznaczonym wyżej terminie,

- Jury dokona oceny zgłoszonych do konkursu prac i nagrodzi wszystkie dyplomem oraz upominkiem,  a pięć najciekawszych, wybranych przez Jury otrzyma nagrodę specjalną, biorąc pod uwagę następujące kryteria: zgodność pracy z tematem, pomysłowość i walory estetyczne,- prace należy podpisać na odwrocie imieniem i nazwiskiem dziecka oraz osoby dorosłej pomagającej w przygotowaniu pracy.

9. Organizator zastrzega sobie zmiany w regulaminie.